Į ką atkreipti dėmesį renkantis padangas?

Į ką atkreipti dėmesį renkantis padangas?

Pasirinkti padangas nėra lengva nei pradedantiems vairuotojams, nei patyrusiems keliauninkams. Tad nenuostabu, jog renkantis vairuotojai ne tik skiria daug laiko, bet ir tariasi tiek su draugais, tiek su parduotuvės konsultantais. Patariame kelis dalykus, į kuriuos būtinai turite atsižvelgti, jei norite pasirinkti kokybiškas padangas.

Koks padangų tipas?

Atkreipkite dėmesį į tai, koks yra padangų tipas. Savaime suprantama, kad vasaros metu nevažinėsite su žieminėmis padangos, net jei ir to nedraudžia kelių eismo taisyklės. Deja, bet toks pasirinkimas tiesiog sugadins padangas. Kartais reikia paisyti ne tik kelių eismo taisyklių, bet ir savo intuicijos. Jei norite nekeisti padangų, tuomet turėtumėte rinktis universalias padangas, kurios padės jums ne tik keliauti patogiau bet kuriuo metų laiku, bet ir išvengti nepatogaus padangų keitimo kas pusę metų.

Kokie parametrai?

Dar vienas labai svarbus kriterijus, kurio negalite pamiršti, tai parametrai. Atkreipkite dėmesį į tai, jog pasirinkę netinkamus parametrus ne tik sugadinsite kelionės malonumą, bet ir padangas turėsite keisti kur kas greičiau, nei būtumėte turėję, jei būtumėte pasirinkę tinkamas padangas.

Pasidomėkite padangų ženklinimu

Labai svarbu pasidomėti ir tuo, kokie yra padangų ženklinimai. Tai leis lengviau pasirinkti padangas, kurios bus tinkamos orams ir kelių dangoms, su kuriomis dažniausiai tenka susidurti.

Kas pagamino padangas?

Na, o dar vienas dalykas, kurio negalima pamiršti, tai gamintojas. Kartais pasitaiko, jog žmonės renkasi pagal kainą ir visiškai ignoruoja tai, kas pagamino padangas. Kadangi gamintojas apie padangas papasakoja labai daug, pavyzdžiui, kokybę, turite rinktis aitždiai ir pasidomėti, kokia yra padangų gamintojo reputacija.

Kiek kainuoja?

Nesvarbu, kokias padangas pasirinksite, svarbiausia, kad sutaupytumėte. Atkreipkite dėmesį į tai, kuris pardavėjas siūlo ne tik pigesnes kainas, bet ir nuolaidas bei kitus pasiūlymus. Tai padės sutaupyti pinigus ir įsigyti kokybiškas padangas.

Kokie atsiliepimai?

Atkreipkite dėmesį ne tik į tai, kokia kitų nuomonė apie pasirinktą gamintoją, bet ir pačias padangas. Pasitaiko, jog net ir patyrę gamintojai kartais pagamina nekokybiškas padangas.

Parašykite komentarą 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *